Učvrstili su se sada na drugom mjestu :D

• Sport
  • Objavljeno 30.03.2019
  • Piše: Antonela Verković

U derbi susretu 26. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Rijeke svladali Lokomotivu s 2-1 (1-0) i učvrstili se na drugom mjestu.

Rijeka je prekinula niz od 880 dana bez pobjede i pogotka u prvenstvenom ogledu na gostovanju kod Lokomotive u Kranjčevićevoj.

Poveo je domaćine Alexander Gorgon u 20. minuti, a izjednačio je Majstorović četiri minute nakon nastavka.

Lokosi su tada stalno prijetili momčadi Igora Bišćana, u prvih 20 minuta nastavka imali omjer udaraca osam naprema nula, no Rijeka se trgnula u 72. minuti i golom Puljića došla u vodstvo.

Rijeka je sada čak sedam bodova iznad Osijeka koji je ranije remizirao s Goricom 2-2, a trener Osječana Zoran Zekić podnio je ostavku.

Tagovi: hnl, igor bišćan, kranjčevićeva, lokomotiva, NK Rijeka, pobjeda, rijeka, utakmica,