Vaterpolisti Primorja nastavljaju s dobrim igrama

Vaterpolisti Primorja EB na domaćem su terenu ove subote uvjerljivo slavili protiv Naisa rezultatom 13:6.

• Sport
  • Objavljeno 24.02.2019
  • Piše: Antonela Verković

Prva četvrtina

Prvu loptu uzimaju Primorjaši. Milošević dobiva isključenje, a Brubnjak zabija za 1:0. Čubranić bilježi prve obrane. U idućem napadu Blažić zabija za 2:0. Milošević zabija prvi gol za goste i rezultat 2:1. Nakon nekoliko napada bez pogotka, Milošević zabija za izjednačenje i 2:2. Bilježe se kontrafaulovi s obje strane, a potom Car zabija za 3:2. Blažić radi isključenje, a trener Naisa zove time-out. Čubranić bilježi obranu, a trener Voštić zove time-out, ujedno i kraj četvrtine.

Druga četvrtina

Prva lopta gostiju. Nakon nekoliko izmjena napada Augusti zabija za 4:2. Tkač dobiva isključenje, klupa Naisa zove time-out. Atraktivnim dodavanjem Brubnjaka, Rakovac zabija za 5:2. Putt radi isključenje, no Primorjaši uspijevaju osvojiti loptu. Milošević radi osobnu pogrješku, a Boban Voštić zove time-out. Isključenje Paparića završava četvrtinu.

Treća četvrtina

Brubnjak uzima prvu loptu u četvrtini. Vrlić dobiva isključenje, no Nais ne iskorištava igrača više. Potom i Paparić dobiva isključenje. Nekoliko izmjena napada, Primorje dobiva peterac koji realizira Rakovac za 6:2. Čunko radi isključenje, no stativa šalje loptu van terena. Sudac Matijević sudi kontrafaul Caru. Perošev udarac odlazi u aut. Atraktivni pogodak postiže Živić za 6:3. Tkač zabija za 7:3. Rakovac dobiva isključenje, potom Vujović dobiva isključenje. Potom Car zabija za 8:3. Klupa Naisa zove time-out. Kovačević dobiva isključenje, a Marić zabija za 9:3. S pet metara Budurin zabija za smanjenje rezultata na 9:4. Vujovićev naizgled nebitan šut ulazi u Primorjaški gol za 9:5.

Četvrta četvrtina

Primorjaši otvaraju četvrtinu, Vujović dobiva isključenje, Zatim i Mickić. Vrlić zabija za 10:5. Putt dobiva isključenje, no bez pogotka gostiju. Primorje zove time out. Paparić zabija za 11:5. Nais smanjuje golom Kovačevića za 11:6. Vujović radi treću osobnu pogrešku. U idućem napadu Putt zabija za 12:6. Augusti zaključuje utakmicu rezultatom 13:6.

“Nadahnuta predstava Primorjaša, u trećoj utakmici doigravanja pokazuje se da cjelovita momčad može parirati svima. Nais je riješen, dok je još na rasporedu pred momčadi Igora Hinića povratnika nakon crvenog kartona i pomoćnog trenera Bobana Voštića nezgodna Vojvodina kao i šlag na kraju utakmica protiv prvoplasiranog Solarisa”, poručuju u osvrtu iz VK Primorje EB.

Tagovi: kantrida, primorje eb, vaterpolo,